Monk Protein Cocoa Latté, BIO nápoj 450 g

Výživná, zdravá a lahodná verzia populárneho kokosového mlieka v jeho instantnej podobe, naviac s chuťou kakaa a k tomu všetkému plná proteínov – to je Monk Protein Cocoa Latté!

Out of stock
Code: ML04-450
€19,98
Category: Drinks
Weight: 0.48 kg

Zabudnite na tradičné kakaové mliečne nápoje a radšej vyskúšajte naše instantné kokosové mlieko s kakaom a slnečnicovým proteínom! Nulový obsah Éčiek, laktózy a lepku, vhodné aj pre vegánov, v 100% BIO kvalite! Pripravte si behom pár sekúnd lahodný mliečny nápoj s pravým kakaom, ktorý poteší chuťové bunky a prospeje aj Vášmu telu!

Rozmaznávajte svoje chuťové poháriky originálnym mliečnym nápojom, instantným kokosovým mliekom s kakaom a slnečnicovým proteínom Monk Protein Cocoa Latté.

Mlieko je založené len na rýdzo prírodných surovinách v BIO kvalite, ako je BIO sušené kokosové mlieko, ktorého chuť dokonale umocňuje a podtrhuje BIO kakaový prášok, známy svojimi antioxidačnými účinkami, naviac napomáhajúcemu k odburávaniu tukov, a BIO slnečnicový proteín, zabezpečujúci doplnenie potrebných bielkovín, navodzujúci pocit sýtosti, dodanie energie a zvýšenie koncentrácie. Obsiahnutá vláknina naviac ešte zvýši pocit zasýtenia, čo príde vhod pri snahe o stráženie štíhlej línie, kedy nielen že zasýti a poskytne potrebnú výživu, ale zaženie i chuť na sladké a nezdravé maškrtenie.

Monk Protein Cocoa Latte je naviac celkom rastlinného pôvodu, a tak nadchne vegánov a vegetariánov a vďaka nulovému obsahu laktózy a lepku ho ocenia aj celiatici a osoby s potravinovými alergiami. Mlieko je naviac 100% BIO a bez chémie, vďaka čomu dokáže splniť vysoké nároky vyznávačov zdravého životného štýlu, športovcov a milovníkov sladkých mliečnych nápojov, ktorí si konečne môžu dopriať sladkú chuť bez výčitiek.

Príprava:

120ml hot water

Jednoduchá je i jeho príprava. Stačí ho iba zaliať horúcou vodou a zamiešať alebo vyšľahať. A lahodné kokosové mlieko so sladkou kokosovo-kakaovou chuťou a vyladeným zložením je na svete! Naviac, vďaka jeho praktickému baleniu si ho pripravíte takmer kedykoľvek a kdekoľvek a predstavuje riešenie aj pre obdobie dovoleniek a cestovania.

Vedeli ste, že...

bielkoviny alebo nazývané aj proteíny sa zúčastňujú na všetkých procesoch, ktoré sa odohrávajú v organizme na bunkovej aj extracelulárnej úrovni?

Kakao má podpornú funkciu pre zdravý chod srdca. A nie len preto naše srdiečko častokrát túži po výrobkoch z neho. Je to hlavne pre jeho skvelú a nezameniteľnú chuť. 

Zloženie:

bio sušené kokosové mlieko; 27.5% bio slnečnicový proteín ; 7.5% bio kakaový prášok ; bio dehydrovaná šťava z agáve

Výživové údaje na 100g:

Energia 1958 kJ/ 468 kCal

Tuky 25,30 g

z toho nasýtené 23 g

Sacharidy 37 g

z toho cukry 8,66 g

Vláknina 9,95 g

Bielkoviny 19 g

Soľ 3,22 mg

Skladovanie:

Skladujte na suchom mieste v neotvorenom obale.

Back shopping