Monk Organic Spirulina 500mg - 250g/500 tabs

Rýdzo prírodná modro-zelená riasa a zároveň jedna z najmodernejších superpotravín vynikajúca množstvom vitamínov, minerálov, stopových prvkov a vysokým podielom bielkovín, so 100 % garanciou pôvodu, naviac v BIO kvalite – to je Monk BIO spirulina!

On stock
Code: MSF001-250
€9,59
Category: Superfoods
Weight: 0.27 kg

Získajte kvalitný zdroj bielkovín a podporte svoje telo dôležitými aminokyselinami, enzýmami a dalšími prospešnými látkami pozitívne ovplyvňujúcimi organizmus ako celok! 100% čistá, organicky pestovaná spirulína, naviac ručne zbieraná a spracovaná, tak, aby si zachovala všetky svoje živiny a benefity. Na pomoc s regeneráciou tela po športovom výkone aj ako nevyhnutný doplnok vitamínu B12 vo vegánskej a vegetariánskej strave.

Zoznámte sa s jednou z najnovších a najúčinnejších superpotravín dnešnej doby a spoznajte 100% čistú BIO spirulinu Monk Bio Spirulina.

Monk Spirulina Tablety 

Spirulina, niekedy nazývaná ako životodárna riasa, je superpotravina, a hlavne prírodný multivitamín s vysokým obsahom bielkovín, ktorých v sebe ukrýva viac ako 60 %. Založená je na obsahu všetkých 8 esenciálnych aminokyselín, nevyhnutných pre správne fungovanie nášho organizmu, a predovšetkým potrebných bielkovín.

Práve bielkoviny (proteíny) náš organizmus ocení predovšetkým v prípade zvýšenej fyzickej aktivity, kedy je ich kvalitným zdrojom a vďaka nim podporuje budovanie svalovej hmoty. Spirulina pomôže, ako aktívnym športovcom, tak aj vegánom a vegetariánom, ktorí vďaka nej si môžu doplniť nevyhnutný vitamín B12, ktorý by inak v ich strave chýbal.

Tým sa ale výhody spiruliny nekončia! Pochváliť sa môže aj obsahom stopových prvkov, minerálov ako je železo a vápnik a dalších vitamínov ako A, B1, B2 a B6. Nechýbajú jej ani prospešné enzýmy, rad antioxidačných látok a omega-3 a 6 mastné kyseliny.

Okrem vegánov, vegetariánov a športovcov by ale nemala chýbať v každodennej životospráve. Dokáže totiž maximálne podporiť stav našej imunity, zdravie a vitalitu a celkovo zlepšiť kvalitu nášho zdravia a kondíciu.

Monk BIO spirulina je naviac 100% čistý prírodný produkt pochádzajúci len z ručne zbieraných a ručne spracovaných rias, ktoré sú organicky pestované na ostrovoch v Juhočínskom mori. Riasy sú najprv kultivované pod prísnym laboratórnym dohľadom, potom sa pestujú prirodzenou fotosyntézou v kultivačných nádržiach s obsahom iba filtrovanej pramenitej vody. Následne sa zbierajú a starostlivo sušia, kedy sa z nich na konci tohto reťazca vyrobí špeciálny prášok obsahujúci všetky živiny. Ten je potom lisovaný do formy tabliet – bez akýchkoľvek dalších prímesí, chémie alebo konzervantov, tak, aby sa k zákazníkovi dostala iba 100% čistá prírodná spirulina v BIO kvalite, ktorá pomôže zvýšiť kvalitu života každého z nás.

 

Vedeli ste, že....

Hlavnou zložkou spirulíny sú bielkoviny, ktoré tvoria bežne viac ako 60% produktu?

 

Výživové údaje na 100g :

Energia 1582kJ / 378 kcal Tuky 8,2g z toho nasýtené mastné kyseliny 1,1g Sacharidy 9,1g z toho cukry 3g Vláknina 7 g Bielkoviny 63,5g Soľ 1,13g Vitamín A 1204μg Riboflavín (B2) 0.69mg Vitamín B6 0.75mg Horčík 315mg Železo 39mg Chróm 25μg

Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

 

Odporúčaná denná dávka:

Užívajte maximálne 4 tablety 3krát denne.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Nevhodné pre deti. Tehotné a dojčiace ženy by mali užívanie konzultovať s lekárom.

Back shopping