Monk Iontak, iontový nápoj 450 g

Aktívni ľudia potrebujú aktívny prísun vitamínov, minerálov a energie. Vytvorte si osviežujúci nápoj na šport presne podľa svojej chuti.

Out of stock
Code: ISO001-450
€19,98
Category: Drinks
Weight: 0.48 kg

Aktívni ľudia potrebujú aktívny prísun vitamínov, minerálov a energie. Vytvorte si osviežujúci nápoj presne podľa svojej chuti alebo využite možnosť presného jednorázového Iontaku v pomere 1 Iontak/500 ml. Iontak je prvý 100% bio isotonický nápoj zo skutočného ovocia, ktorý Vám poskytne vitamíny a minerály obsiahnuté v ovocí ako je citrón, baobab a banán. A čo je najlepšie je, že vďaka tomu, že nepoužívame skratky, nezaťažujete svojn organizmus zbytočnými ochucovadlami alebo konzervantmi. Všetko je prírodné. Vhodné dokonca aj pre vegánov. 

Dopĺňa minerály

Sodík, draslík a horčík sú základné minerály, ktoré telo stráca potením. A zároveň ovplyvňujú procesy v tele. Doplňte si minerály v pôvodnej forme z ovocia ako je banán, baobab a citrón. Vďaka množstvu minerálov v jednom tridsaťgramovom balení Monk Iontak si doplníte stratené minerály a môžete sa vyhnúť svalovým kŕčom alebo tikom počas náročných výkonov.  

Jemne solené oceánskou soľou

V jonťáku od Monk nájdete len najjemnejšiou atlantickú soľ. Tá zabezpečuje prísun sodíka, ktorý reguluje vstrebávanie vody v tele. Zároveň jemne zvýrazní chuť citrónu. A čo je najlepšie doplní dôležitý minerál do tela, keď ho najviac potrebuje - počas akéhokoľvek výkonu, keď sa potíte - športového alebo pri horúčavách v lete. 

Monk Iontak v mori_1

 

Prírodné zloženie

Ako najrýchlejšie zistiť, že Monk Iontak je vyrobený len z ovocia a dehydrovanej šťavy? Nepoužívame žiadne farbivá alebo emulgátory. Po čase sa produkt začne usadať na dne nádoby – ovocie, ktoré sa veľmi ťažko rozpúšťa. Preto odporúčame pred každým napitím potriasť fľašou.

Spôsob prípravy

Príprava je veľmi jednoduchá. Stačí vysypať 30 gramov do nádoby (športová fľaša alebo aj termoska), zaliať 500 ml vody, zavrieť nádobu a pretrepať.

Pre tých, ktorí si chcú vytvoriť nápoj podľa seba máme veľké balenie s odmerkou na 5 gramov. Potom si vytvoríte jonťák podľa seba.  

HALAL

Ako sa hovorí, iný kraj iný mrav, platí to aj o náboženstvách. 

Monk Iontak spĺňa, tak ako ostatné výrobky od Monk Nutrition,  prísne kritéria na výrobu podľa požiadaviek Halal. Oproti ostatným výrobkom je navyše aj Halal certifikovaný, aby mali naši zákazníci na celom svete istotu, že výrobok spĺňa aj kritéria islamu pre konzumáciu v súlade s ich vierou.

Zloženie:

bio dehydrovaná šťava z agáve, 20% dehydrovaný bio plod baobabu, 7% bio banánový prášok, 3,7% bio citrónový prášok, morská soľ

Výživové údaje na 100g :

Energia 1381 kJ / 330 kcal

Tuky 0,08g

z toho nasýtené mastné kyseliny 0g

Sacharidy 74g

z toho cukry 67g

Vláknina 14g

Bielkoviny 0,8 g

Soľ 9,0 g

Draslík 1,9g

Horčík 110mg

Vápnik 185mg

Skladovanie:

Skladujte na suchom mieste v neotvorenom obale.

Back shopping