Monk Kurkuma Latte, BIO nápoj, 30 g

Monk Kurkuma Latte, BIO instantné kokosové mlieko s kurkumou a zázvorom, úplne vegánske, bez chémie a pridaného cukru.

On stock
Code: ML03-30
€1,98
Category: Drinks
Weight: 0.032 kg
Monk Kurkuma Latte 30g 1024px no transparent fullquality
New

Instantné kokosové mlieko s kurkumou a zázvorom

Zdravšia a chutnejšia verzia obľúbeného kokosového mlieka v jeho instantnej podobe spolu s chuťou a vônou Orientu – to je Monk Instant Latté Kurkuma! Nahraďte bežné kokosové mlieko našim instantným kokosovým mliekom s receptúrou plnou superpotravín a antioxidantov, v 100% BIO kvalite, úplne vegánske, bez chémie a pridaného cukru. Vyčarujte si lahodný nápoj v krátkom čase a vychutnajte si jeho jedinečnú chuť a povzbudzujúce účinky.

Väčšie výhodnejšie balenie obsahuje až 15 nápojov, ktoré si pripravíte podľa svojej chuti.

Rozmaznávajte svoje chuťové bunky originálnym mliečnym nápojom, instantným kokosovým mliekom s kurkumou a zázvorom Monk Kurkuma Latté.

Mlieko je založené iba na rýdzo prírodných surovinách v BIO kvalite, ako je BIO sušené kokosové mlieko, ktorého chuť ešte dopĺňajú superpotraviny BIO kurkuma a BIO zázvor v prášku. Tie nápoju dodávajú ten pravý orientálny nádych aj nespočet antioxidantov na podporu imunity, detoxikáciu i zdravý stav pohybového aparátu a udržanie normálnej hladiny cukru v krvi.

Už tak nabité zloženie je ešte doladené o BIO cejlónsku škoricu posilňujúcu imunitu a znižujúci cholesterol, BIO citrónový prášok zvyšujúci koncentráciu a výkonnosť, BIO čierne korenie zosilňujúce účinky kurkumy a BIO prášok zo stromu života Baobab - to všetko doplnené ešte štipkou soli.

Monk Kurkuma Latté je navyše úplne vegánsky, a tak ho ocenia aj vegáni a vegetariáni a vďaka nulovému obsahu pridaného cukru je vhodné aj pri chudnutí a strážení štíhlej línie, kedy nenarušia žiadne diétne plány.

100% BIO, bez chémie a bez lepku.

PRÍPRAVA:

Jednoduchá je aj jeho príprava. Stačí ho iba zaliať horúcou vodou a zamiešať alebo vyšľahať. A lahodné kokosové mlieko s tou najlepšou chuťou aj nabitým zložením je na svete! Navyše, vďaka jeho praktickému baleniu ho pripravíme takmer kedykoľvek a kdekoľvek a predstavuje riešenie aj na dobu dovoleniek a cestovanie.

120ml hot water

Zloženie:

Bio sušené kokosové mlieko ,Bio Baobab prášok , 3% bio kurkuma prášok , 0,5% bio zázvor- prášok , Bio Citrónový prášok, bio škorica, bio čierne korenie, Soľ

Výživové údaje na 100g :

Energia 2238 kJ/ 535 kcal

Tuky 37,25g

z toho nasýtené mastné kyseliny 34,5 g

Sacharidy 44 g

z toho cukry 0,29 g

Vláknina 4,6 g

Bielkoviny 4,12 g

Soľ 0,3 g

Skladovanie: Skladujte na suchom mieste v uzavretom obale.

Back shopping